Slevy

Všechny slevy

Bezobilné sušenky z kuřecího prsíčka, krillem, rajčetem a špetkou bazalky 50g

Bezobilné sušenky z kuřecího prsíčka, krillem, rajčetem a špetkou bazalky  50g

Bezobilné sušenky z kuřecího prsíčka, krillem, rajčetem a špetkou bazalky  50g sušenky neobsahují žádné obiloviny, cukry, barviva, ochucovadla a konzervanty. Vhodné pro alergiky na obiloviny.

Více informací


65,00 Kč vč. DPH

DSMkp5

Bezobilné sušenky z kuřecího prsíčka, krillem, rajčetem a špetkou bazalky  50g 100% přírodní a unikátním postupem výroby sušenky neobsahují žádné obiloviny, cukry, barviva, ochucovadla a konzervanty. Vhodné pro alergiky na obiloviny. Výborně fungují při výcviku a lze lámat na potřebnou velikost.

Složení: 90% kuřecí prso, 5% Arktického krillu, 4% rajčete, 1% vejce a bazalka.

Arktický Krill(sušené pomleté schránky korýše) je významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, vápníku a fosforu. Nejvíce je však ceněn jako zdroj Omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Kuřecí prsa jsou zdrojem bílkovin, minerálních látek (železo, fosfor, draslík) a vitamínů (Vitamín D a B). Mají nižší obsah tuků a jsou lehce stravitelná.

Rajčata obsahují vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek, vitamin C, vitamin B6, kyselina listová, vitamin A, vitamin E, vitamin K.

Bazalka obsahuje řadu významných látek – vitamín C, provitamín A, sacharidy, bílkoviny a minerály.

Vejce jsou bohatá na protein, riboflavin, selen nebo vitamíny. Žloutek je pak obzvláště bohatý na vitamíny A, D, E, K, karotenoidy, vápník či železo.

Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti)

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně