Slevy

Všechny slevy

Bezobilné sušenky z vepřového jazyka, krillem, cuketou a špetkou máty 50g

Bezobilné sušenky z vepřového jazyka, krillem, cuketou a špetkou máty 50g

Bezobilné sušenky z vepřového jazyka, krillem, cuketou a špetkou máty 50g sušenky neobsahují žádné obiloviny, cukry, barviva, ochucovadla a konzervanty. Vhodné pro alergiky na obiloviny.

Více informací


65,00 Kč vč. DPH

DSMvj5

Zákaznící, kteří koupili toto zboží nakoupili také...

Bezobilné sušenky z vepřového jazyka, krillem, cuketou a špetkou máty 50g 100% přírodní a unikátním postupem výroby sušenky neobsahují žádné obiloviny, cukry, barviva, ochucovadla a konzervanty. Vhodné pro alergiky na obiloviny. Výborně fungují při výcviku a lze v kapse či pamlskovníku lámat na potřebnou velikost.

 

Složení: 85% vepřový jazyk, 5% Arktického krillu, 4% cuketa 1% vejce a máta.

 

Arktický Krill(sušené pomleté schránky korýše) je významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, vápníku a fosforu. Nejvíce je však ceněn jako zdroj Omega-3 nenasycených mastných kyselin.

 

Vepřový jazyk je zdrojem bílkovin, minerálních látek (Hořčík, Fosfor, Zinek, Sodík, Vápník, Selen, Molybden, Železo, Draslík) a vitamínů (Kyselina listová, Cholin, C, B2, B12, A, E, B3, B1, D, B6.

 

Cuketa je bohatá na vlákninu, vápník, hořčík a karoten. Hlavně ve slupce jsou vitamíny A, E a B.

 

Máta obsahuje především vlákninu.

 

Vejce jsou bohatá na protein, riboflavin, selen nebo vitamíny. Žloutek je pak obzvláště bohatý na vitamíny A, D, E, K, karotenoidy, vápník či železo.

 

Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti)

 

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně