Slevy

Všechny slevy

Způsoby přechodu

Nejméně vhodné je postupné přidávání syrového masa do granulí - způsobuje trávicí potíže, což je dáno především odlišným trávením granulí a čerstvé potravy.
-Ze dne na den - jeden den krmíme granulemi a druhý den rovnou čerstvá potrava.
-Hladovka - jeden den nasadíme hladovku na vytrávení a druhý den podáme čerstvou stravu.
-Mléčný den - místo jednodenní hladovky můžeme jeden den podávat jen mléčné výrobky (jogurt, tučný tvaroh, cottage apod.)

Většina psů zvládne změnu v krmení během několika dnů naprosto bez problémů. Pokud víte, že má Váš pejsek citlivější zažívání připravte se na přechodné zažívací potíže v podobě průjmu nebo zvracení. Důležité je dodržet některé zásady a příliš nespěchat. Je tu několik možností jak převést našeho čtyřnohého kamaráda krmeného granulemi na syrovou stravu BARF.

Výpočet krmné dávky:                                                                                               Denní krmná dávka dospělého psa by měla být zhruba: 2-3% ideální hmotnosti. Ideální hmotnost je taková hmotnost, kterou by měl Váš pejsek mít. To znamená, že počítáme s takovou hmotností, kterou požadujeme, aby náš pes měl, ne s hmotností, kterou má.  Složení krmné dávky

Složení krmné dávky:                                                                                                    Pro dospělého zdravého jedince: 50-60% masa + 20-30% kostí + 20-30% příloh. Tato doporučení jsou pouze orientační, ne vždy se Váš pes vejde do těchto tabulek. Takže pokud se Vám  bude zdát, že Váš pes přibírá, uberte mu v denní dávce a naopak.

 

Vážení zákazníci

U krmiva značky Platinum jsme se rozhodli rozšířit nabídku na kompletní řadu produktů této značky, abychom pomohli zákazníkům přecházejících na syrové maso nebo kombinujících granule s masem. Tuto naší snahu podporujeme i dlouhodobě sníženými cenami.

Produkty budou k dispozici na obou našich provozech za internetové ceny.

Platinum recept :

Poctivá porce čerstvého masa doplněná geneticky neupravenou rýží popřípadě kukuřicí.

Kvalitní vstupní suroviny jsou krátce tepelně upravovány, max. při 95°C, bez soli a přidané vody.

Bylinky a hodnotné za studena lisované oleje a vitamíny jsou přidávány do krmiva až při chladnoucím procesu. Díky tomu je jejich využitelnost psím organismem maximální.

Krmivo se dále suší při pokojové teplotě, lisuje a balí do pevných alufoliových pytlů. 


 

Děkujeme a přejeme příjemný nákup.

 Vaše MasoProPsy.com


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně