Slevy

Všechny slevy

 

Platba při osobním převzetí

Vyzvednete-li si zboží na adrese vydejního skladu našeho e-shopu www.masopropsy.com na ulici  Hněvkovského 65, Brno - Komárov

 

Platba při převzetí zboží dobírkou

Dobírka patří mezi nejoblíbenější typ platby. Objednáte si zboží a zaplatíte ho poštovnímu doručovateli nebo pracovníkovi spediční služby až při jeho předání. Pracovník přepravní služby je povinen vystavit příjmový doklad na Vámi zaplacenou částku.

 

Platba bankovním převodem

Uhraďte vámi objednané zboží bankovním převodem. Na základě Vaší objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura, kterou obdržíte obratem do emailové schránky, kterou jste uvedl/a v objednávce.

 

Platba přes terminál

Na ul.Hněvkovského 65 je možná platba platební kartou.

 

Upozornění 

Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby ( připsání platby na účet ). Částka by měla být připsána na účet nejpozději do 4 pracovních dnů po potvrzení objednávky. V případě, že finanční částka nebude do této doby uhrazena zboží již není rezervováno k vaší objednávce a je opět nabídnuto k prodeji jiným zákazníkům. V případě, kdy zvolíte platbu převodem a zboží by jste si rádi vyzvedli osobně je nutné, aby finanční čáska byla připsána na náš účet o tomto úkonu budete automaticky informování. Pracovník firmy bude požadovat průkaz totožnosti.

 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně