Slevy

Všechny slevy

VÍTEJTE V INTERNETOVÉM OBCHODĚ SPECIALIZOVANÉM NA NABÍDKU A PRODEJ SYROVÉHO MASA PRO VAŠE ČTYŘNOHÉ MILÁČKY.  WWW.BARFVBRNE.CZ   WWW.BARFMORAVA.CZ

Důvodem k založení našeho e-shopu www.masopropsy.com je především snaha zpřístupnit stravovací metodu BARF široké veřejnosti. Chtěli bychom dopřát zdravou, přirozenou a kvalitní stravu vašim čtyřnohým kamarádům. Nabízíme pestrý výběr syrového masa a kostí, příloh, zeleninu, sušených pochoutek, vitamíny a mnoho dalšího za nízkou cenu co jistě Vás i Vašeho pejska mile potěší!

Vašim čtyřnohým kamarádům můžeme nabídnout mražené mleté směsi nebo celé kousky. Oblíbené druhy masa je losos, kapr-sumeček, různé druhy hovězího, dršťky, sušené uši a podobně. Maso, které nabízíme je české, čerstvé a kvalitní. Během veškeré výroby dodržuje nejpřísnější hygienické normy, jejichž plnění kontroluje Státní veterinární správa ČR. Maso nám dováží české firmy: ZOO krmiva Pošvář, Sokol Falco, Ravell, VETAMIX s.r.o., Zelenka s.r.o., Vodňanská drůbež, Agro-Bio spol. s r. o., BARON Ústí nad Labem s.r.o,  atd.

Barf: je zkratka z anglického překladu BONE AND RAW FOOD - kosti a syrová strava. Je to metoda krmení, která nás navrací zpět k přírodě. Připravili jsme pro Vaše zvířátka pestrou nabídku krmiva a chovatelských potřeb, kterou se snažíme neustále rozšiřovat pro Vaší plnou spokojenost. A to za ceny, které vás mile překvapí!

 

 

Výdejní obchůdek:              Hněvkovského 65, Brno - Komárov                                                                                          

www.masopropsy.cominfo@masopropsy.com, travniky@masopropsy.com,

tel.732 269 206 (Hněvkovského 65)

reklama a sponzoring na brno@masopropsy.com (platí pro celou Moravu)

Provozovatelem internetového obchodu MasoProPsy.com je                                                      Ing. Lubomír Pilný  

(pilny@masopropsy.com)                        

Sídlo:Břenkova 180/9, 613 00, Brno - Černá Pole
(zapsáno od 15.11.1995)
Identifikační číslo:63383292
(zapsáno od 15.11.1995)           

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Brna
Vznik oprávnění: 15.11.1995
Obor činnosti: - Obchodní živnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej    

                   - Koncese pro dopravu nákladu do 3,5 tuny

plátce DPH 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně