Slevy

Všechny slevy

Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2 kg

Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2 kg

Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2 kg Southwest Canion Canine je kompletní krmivo pro všechna plemena všech věkových kategorií z hovězího masa a pečeného divočáka.

Více informací


1 649,00 Kč vč. DPH

N57691

Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2 kg Southwest Canion Canine je kompletní krmivo pro všechna plemena všech věkových kategorií z hovězího masa a pečeného divočáka. Southwest Canion Canine NEOBSAHUJE žádné obiloviny. Krmivo obsahuje variace ovoce a zeleniny pro podporu imunitního systému. Součástí krmiva jsou prospěšné střevní bakterie, nebo-li probiotika, které zajišťují zdravou a vyváženou střevní mikroflóru. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoli býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.
Složení: Hovězí, cizrna, hrách, jehněčí moučka, vejce, canola oil, divočák, hrachový protein, rybí moučka, pivovarské kvasnice, rajčatové výlisky, lněné semeno, přírodní aroma, sůl, choline chlorid, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, juka mohave, sušený produkt fermentace enterococcus faecium, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, trichoderma longibrachiatum, vitamíny a minerály.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně